Αμορτισέρ VW Jetta 2 πίσω και εμπρος
Από που να αγοράσεις αμορτισέρ VW Jetta 2 σε χαμηλές τιμές; Από το AUTODOC!
Kάνε αγορές online σε συμφέρουσα τιμή για να μειώσεις το κόστος αλλαγή αμορτισέρ VW Jetta 2
Κορυφαία σε πωλήσεις ανταλλακτικά: Αμορτισέρ VW Jetta II. Μπορείτε να επιλέξετε ανάμεσα από μια πληθώρα Αμορτισέρ VW 19E, 1G2, 165 Jetta II κορυφαίων κατασκευαστών ή για να αγοράσετε κορυφαίας ποιότητας ανταλλακτικά.
RIDEX 854S0963 Αμορτισέρ
μπροστινός άξονας, Πίεση γκαζιού, Διπλός σωλήνας, Γόνατο ανάρτησης
MONROE R3728 Αμορτισέρ
Πίεση λαδιού, Διπλός σωλήνας, Αποσβεστήρας με ελατήριο
TRW JHS181T Αμορτισέρ
Πίεση λαδιού, Ø: 39, Διπλός σωλήνας, Αποσβεστήρας με ελατήριο, TWIN
KYB 633276 Αμορτισέρ
μπροστινός άξονας, Πίεση λαδιού, Γόνατο ανάρτησης
KONI 8050-1008 Αμορτισέρ
Πίεση γκαζιού, 614x424 mm, μη ρυθμιζόμενο/ρυθμιζόμενο, Διπλός σωλήνας, Αποσβεστήρας με ελατήριο
Αμορτισέρ VW Jetta Mk2 (19E, 1G2, 165) μοντέλα
Τα πιο πολυδιαβασμένα άρθρα σχετικά με το θέμα αμορτισέρ για VW Jetta 2
Αμορτισέρ για VW Jetta 2: ποια μάρκα είναι καλύτερη;
Σύμφωνα με τους πελάτες μας, τα καλύτερα ανταλλακτικά στην κατηγορία προϊόντων Αμορτισέρ πίσω και εμπρος για VW Jetta II προέρχονται από τις ακόλουθες μάρκες:
- BILSTEIN
- MONROE
- SACHS
- RIDEX
- STARK
Αμορτισέρ για VW Jetta 2 (19E, 1G2, 165): πόσο κοστίζει αυτό το προϊόν;
Η τιμή των ανταλλακτικών αυτοκινήτων στην κατηγορία Αμορτισέρ για VW Jetta Mk2 (19E, 1G2, 165) κυμαίνεται από 25,00 € έως 183,00 €, ανάλογα με τον κατασκευαστή και τις προδιαγραφές του προϊόντος.
Χαλασμένο αμορτισέρ VW Jetta 2: σημάδια, ενδείξεις, και προβλήματα
Συστάσεις για τον έλεγχο του αμορτισέρ:
- Ελέγξτε το αμορτισέρ για διαρροές
- Ελέγξτε αν τα αμορτισέρ κάνουν θόρυβο (τρίξιμο, σφύριγμα)
- Ελέγξτε αν τα αμορτισέρ χρειάζονται λίπανση (λάδι)
Τα συμπτώματα μπορεί να περιλαμβάνουν:
- Κακή πρόσφυση
- Υπερβολική κλίση του αμαξώματος κατά το φρενάρισμα
- Αυξημένες αποστάσεις πέδησης
- Πάρα πολύ ή πολύ λίγη αναπήδηση του αμορτισέρ
Πόση διάρκεια ζωής έχουν τα αμορτισέρ για VW Jetta 2 ;
Η αναμενόμενη διάρκεια ζωής ενός αμορτισέρ Volkswagen Jetta Mk2 (19E, 1G2, 165) είναι 110 000 – 150 000 χιλιόμετρα.
Πότε πρέπει να αλλάξεις τα αμορτισέρ για VW Jetta 2
Συνιστούμε την αντικατάσταση των αμορτισέρ VW Jetta 2 μετά από 130 000 χιλιόμετρα.
Ποια πίσω + μπροστινά αμορτισέρ να αγοράσετε για VW Jetta 2: 1.3; 1.6; 1.8; 2.0
| Διάμετρος | 39; 40 mm |
| Διάμετρος ράβδου εμβόλου | 11; 12; 20 mm |
| Διάμετρος άκαμπτου σωλήνα | mm |
| Μέγιστο μήκος | 614 mm |
| Ελάχιστο μήκος | 424 mm |
| Διαδρομή ελατηρίου | 190 mm |
| Καθαρό βάρος | Βάρος | kg |
| Πίεση στα αμορτισέρ | 8-25 bar |
Πόσο κάνουν τα αμορτισέρ για VW Jetta 2 ;
Η τιμή των αμορτισέρ για VW Jetta 2 (19E, 1G2, 165) κυμαίνεται από 25,49 ως 182,99 €.
Διάγραμμα αμορτισέρ για VW Jetta 2
| Τύπος αμορτισέρ | Πίεση γκαζιού; Πίεση λαδιού |
| Σύστημα αμορτισέρ | Διπλός σωλήνας; μη ρυθμιζόμενο / ρυθμιζόμενο, Διπλός σωλήνας; μονού σωλήνα Upside Down |
| Σχέδιο αμορτισέρ | Ένθεμα ελαστικού σκέλους; Αποσβεστήρας με ελατήριο; Γόνατο ανάρτησης; Τηλεσκοπικό αμορτισέρ |
| Τύπος εγκατάστασης αμορτισέρ | επάνω μάτι; επάνω πείρος; κάτω κεφαλή; κάτω κολλιέ |
| Τύπος σωλήνα αμορτισέρ | Μονού σωλήνα (μονό), διπλού σωλήνα (διπλό) |
Αυτοπεποίθηση στις ηλεκτρονικές αγορές! Μπορείτε να επιστρέψετε αμορτισέρ VW Jetta 2 χωρίς επεξήγηση εντός 200 ημερών μετά την αγορά και να λάβετε τα χρήματά σας πίσω. Πώς; Απλώς, χρησιμοποιήστε την υπηρεσία Ασφαλούς Παραγγελίας στην σελίδα τελικού ελέγχου. Το κόστος της υπηρεσίας είναι μόνο 3,45 €.
Το AUTODOC νιάζεται για εσάς! Για κάθε παραγγελία προϊόντων αξίας από 140,00 € , συμπεριλαμβάνεται δωρεάν αποστολή εντός της Γερμανίας.
*Δεν ισχύει για μεγάλου μεγέθους ανταλλακτικά αυτοκινήτων