Αμορτισέρ Golf 3 Hatchback πίσω και εμπρος
Από που να αγοράσεις αμορτισέρ Golf 3 Hatchback σε χαμηλές τιμές; Από το AUTODOC!
Kάνε αγορές online σε συμφέρουσα τιμή για να μειώσεις το κόστος αλλαγή αμορτισέρ Golf 3 Hatchback
Κορυφαία σε πωλήσεις ανταλλακτικά: Αμορτισέρ VW GOLF III. Μπορείτε να επιλέξετε ανάμεσα από μια πληθώρα Αμορτισέρ VW 1H1 GOLF III κορυφαίων κατασκευαστών ή για να αγοράσετε κορυφαίας ποιότητας ανταλλακτικά.
RIDEX 854S0609 Αμορτισέρ
μπροστινός άξονας, Πίεση γκαζιού, Διπλός σωλήνας, Γόνατο ανάρτησης
RIDEX 854S18273 Αμορτισέρ
μπροστινός άξονας, Πίεση λαδιού, Ø: 50, Διπλός σωλήνας, Γόνατο ανάρτησης
RIDEX 854S0963 Αμορτισέρ
μπροστινός άξονας, Πίεση γκαζιού, Διπλός σωλήνας, Γόνατο ανάρτησης
BILSTEIN BNE-1974 Αμορτισέρ
Πίσω άξονας, Πίεση γκαζιού, Διπλός σωλήνας, Αποσβεστήρας με ελατήριο
BILSTEIN VNE-4501 Αμορτισέρ
μπροστινός άξονας, Πίεση γκαζιού, Διπλός σωλήνας, Γόνατο ανάρτησης
MONROE R3728 Αμορτισέρ
Πίεση λαδιού, Διπλός σωλήνας, Αποσβεστήρας με ελατήριο
TRW JHM185T Αμορτισέρ
Πίεση λαδιού, Ø: 50, Διπλός σωλήνας, Γόνατο ανάρτησης
MONROE 11250 Αμορτισέρ
Πίεση λαδιού, Διπλός σωλήνας, Γόνατο ανάρτησης
MONROE G16577 Αμορτισέρ
Πίεση γκαζιού, Διπλός σωλήνας, Γόνατο ανάρτησης
Αμορτισέρ VW Golf III Hatchback (1H1) μοντέλα
Τα πιο πολυδιαβασμένα άρθρα σχετικά με το θέμα αμορτισέρ για Golf 3 Hatchback
Αμορτισέρ για Golf 3 Hatchback: ποια μάρκα είναι καλύτερη;
Σύμφωνα με τους πελάτες μας, τα καλύτερα ανταλλακτικά στην κατηγορία προϊόντων Αμορτισέρ πίσω και εμπρος για VW GOLF III προέρχονται από τις ακόλουθες μάρκες:
- BILSTEIN
- MONROE
- SACHS
- RIDEX
- STARK
Αμορτισέρ για VW GOLF 3 (1H1): πόσο κοστίζει αυτό το προϊόν;
Η τιμή των ανταλλακτικών αυτοκινήτων στην κατηγορία Αμορτισέρ για VW Golf III Hatchback (1H1) κυμαίνεται από 30,00 € έως 174,00 €, ανάλογα με τον κατασκευαστή και τις προδιαγραφές του προϊόντος.
Χαλασμένο αμορτισέρ Golf Mk3 Hatchback: σημάδια, ενδείξεις, και προβλήματα
Συστάσεις για τον έλεγχο του αμορτισέρ:
- Ελέγξτε το αμορτισέρ για διαρροές
- Ελέγξτε αν τα αμορτισέρ κάνουν θόρυβο (τρίξιμο, σφύριγμα)
- Ελέγξτε αν τα αμορτισέρ χρειάζονται λίπανση (λάδι)
Τα συμπτώματα μπορεί να περιλαμβάνουν:
- Κακή πρόσφυση
- Υπερβολική κλίση του αμαξώματος κατά το φρενάρισμα
- Αυξημένες αποστάσεις πέδησης
- Πάρα πολύ ή πολύ λίγη αναπήδηση του αμορτισέρ
Πόση διάρκεια ζωής έχουν τα αμορτισέρ για VW Golf 3 Hatchback ;
Η αναμενόμενη διάρκεια ζωής ενός αμορτισέρ Volkswagen Golf III Hatchback (1H1) είναι 150 000 χιλιόμετρα.
Πότε πρέπει να αλλάξεις τα αμορτισέρ για Golf 3 Hatchback
Συνιστούμε την αντικατάσταση των αμορτισέρ Golf 3 Hatchback μετά από 140 000 χιλιόμετρα.
Ποια πίσω + μπροστινά αμορτισέρ να αγοράσετε για VW Golf 3 Hatchback: 1.0; 1.3; 1.4; 1.6; 1.8; 1.9; 2.0; 2.8; 2.9; Citystromer
| Διάμετρος | 40; 50 mm |
| Διάμετρος ράβδου εμβόλου | 11; 20; 22 mm |
| Διάμετρος άκαμπτου σωλήνα | mm |
| Μέγιστο μήκος | 636 mm |
| Ελάχιστο μήκος | 353 mm |
| Διαδρομή ελατηρίου | 283 mm |
| Καθαρό βάρος | Βάρος | kg |
| Πίεση στα αμορτισέρ | 8-25 bar |
Πόσο κάνουν τα αμορτισέρ για VW Golf 3 Hatchback ;
Η τιμή των αμορτισέρ για VW GOLF 3 (1H1) κυμαίνεται από 30,49 ως 173,99 €.
Διάγραμμα αμορτισέρ για Golf Mk3 Hatchback
| Τύπος αμορτισέρ | Πίεση γκαζιού; Πίεση λαδιού |
| Σύστημα αμορτισέρ | Διπλός σωλήνας; με ρύθμιση ύψους, Μονος σωλήνας; μονού σωλήνα Upside Down |
| Σχέδιο αμορτισέρ | Αποσβεστήρας με ελατήριο; Γόνατο ανάρτησης; Τηλεσκοπικό αμορτισέρ |
| Τύπος εγκατάστασης αμορτισέρ | επάνω μάτι; επάνω πείρος; κάτω κεφαλή; κάτω κολλιέ |
| Τύπος σωλήνα αμορτισέρ | Μονού σωλήνα (μονό), διπλού σωλήνα (διπλό) |
Αυτοπεποίθηση στις ηλεκτρονικές αγορές! Μπορείτε να επιστρέψετε αμορτισέρ Golf 3 Hatchback χωρίς επεξήγηση εντός 200 ημερών μετά την αγορά και να λάβετε τα χρήματά σας πίσω. Πώς; Απλώς, χρησιμοποιήστε την υπηρεσία Ασφαλούς Παραγγελίας στην σελίδα τελικού ελέγχου. Το κόστος της υπηρεσίας είναι μόνο 3,45 €.
Το AUTODOC νιάζεται για εσάς! Για κάθε παραγγελία προϊόντων αξίας από 140,00 € , συμπεριλαμβάνεται δωρεάν αποστολή εντός της Γερμανίας.
*Δεν ισχύει για μεγάλου μεγέθους ανταλλακτικά αυτοκινήτων