Αμορτισέρ Seat Cordoba 6K1 πίσω και εμπρος
Από που να αγοράσεις αμορτισέρ Seat Cordoba 6K1 σε χαμηλές τιμές; Από το AUTODOC!
Kάνε αγορές online σε συμφέρουσα τιμή για να μειώσεις το κόστος αλλαγή αμορτισέρ Seat Cordoba 6K1
Κορυφαία σε πωλήσεις ανταλλακτικά: Αμορτισέρ SEAT Cordoba Sedan. Μπορείτε να επιλέξετε ανάμεσα από μια πληθώρα Αμορτισέρ SEAT 6K1, 6K2 Cordoba Sedan κορυφαίων κατασκευαστών ή για να αγοράσετε κορυφαίας ποιότητας ανταλλακτικά.
RIDEX 854S0908 Αμορτισέρ
Πίσω άξονας, Πίεση γκαζιού, 534x350 mm, Διπλός σωλήνας, Τηλεσκοπικό αμορτισέρ
RIDEX 854S0963 Αμορτισέρ
μπροστινός άξονας, Πίεση γκαζιού, Διπλός σωλήνας, Γόνατο ανάρτησης
BILSTEIN VNE-4501 Αμορτισέρ
μπροστινός άξονας, Πίεση γκαζιού, Διπλός σωλήνας, Γόνατο ανάρτησης
BILSTEIN VNE-4114 Αμορτισέρ
μπροστινός άξονας, Πίεση γκαζιού, Διπλός σωλήνας, Γόνατο ανάρτησης
MONROE 11250 Αμορτισέρ
Πίεση λαδιού, Διπλός σωλήνας, Γόνατο ανάρτησης
MONROE G16577 Αμορτισέρ
Πίεση γκαζιού, Διπλός σωλήνας, Γόνατο ανάρτησης
KYB 334810 Αμορτισέρ
μπροστινός άξονας, Πίεση γκαζιού, Διπλός σωλήνας, Γόνατο ανάρτησης
Αμορτισέρ SEAT Córdoba I Sedan (6K1, 6K2) μοντέλα
Τα πιο πολυδιαβασμένα άρθρα σχετικά με το θέμα αμορτισέρ για Seat Cordoba 6K1
Αμορτισέρ για Seat Cordoba 6K1: ποια μάρκα είναι καλύτερη;
Σύμφωνα με τους πελάτες μας, τα καλύτερα ανταλλακτικά στην κατηγορία προϊόντων Αμορτισέρ πίσω και εμπρος για SEAT Cordoba Sedan προέρχονται από τις ακόλουθες μάρκες:
- BILSTEIN
- MONROE
- SACHS
- RIDEX
- STARK
Αμορτισέρ για SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2): πόσο κοστίζει αυτό το προϊόν;
Η τιμή των ανταλλακτικών αυτοκινήτων στην κατηγορία Αμορτισέρ για SEAT Córdoba I Sedan (6K1, 6K2) κυμαίνεται από 21,00 € έως 73,00 €, ανάλογα με τον κατασκευαστή και τις προδιαγραφές του προϊόντος.
Χαλασμένο αμορτισέρ Seat Cordoba 6K1: σημάδια, ενδείξεις, και προβλήματα
Συστάσεις για τον έλεγχο του αμορτισέρ:
- Ελέγξτε το αμορτισέρ για διαρροές
- Ελέγξτε αν τα αμορτισέρ κάνουν θόρυβο (τρίξιμο, σφύριγμα)
- Ελέγξτε αν τα αμορτισέρ χρειάζονται λίπανση (λάδι)
Τα συμπτώματα μπορεί να περιλαμβάνουν:
- Κακή πρόσφυση
- Υπερβολική κλίση του αμαξώματος κατά το φρενάρισμα
- Αυξημένες αποστάσεις πέδησης
- Πάρα πολύ ή πολύ λίγη αναπήδηση του αμορτισέρ
Πόση διάρκεια ζωής έχουν τα αμορτισέρ για Seat Cordoba 6K1 ;
Η αναμενόμενη διάρκεια ζωής ενός αμορτισέρ Seat Córdoba I Sedan (6K1, 6K2) είναι 110 000 – 150 000 χιλιόμετρα.
Πότε πρέπει να αλλάξεις τα αμορτισέρ για Seat Cordoba 6K1
Συνιστούμε την αντικατάσταση των αμορτισέρ Seat Cordoba 6K1 μετά από 140 000 χιλιόμετρα.
Ποια πίσω + μπροστινά αμορτισέρ να αγοράσετε για Seat Cordoba 6K1: 1.0; 1.3; 1.4; 1.6; 1.8; 1.9; 2.0
| Διάμετρος | 40 mm |
| Διάμετρος ράβδου εμβόλου | 20; 22 mm |
| Διάμετρος άκαμπτου σωλήνα | mm |
| Μέγιστο μήκος | 534 mm |
| Ελάχιστο μήκος | 317 mm |
| Διαδρομή ελατηρίου | 217 mm |
| Καθαρό βάρος | Βάρος | 1,70 kg |
| Πίεση στα αμορτισέρ | 8-25 bar |
Πόσο κάνουν τα αμορτισέρ για Seat Cordoba 6K1 ;
Η τιμή των αμορτισέρ για SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) κυμαίνεται από 21,99 ως 72,49 €.
Διάγραμμα αμορτισέρ για Seat Cordoba 6K1
| Τύπος αμορτισέρ | Πίεση γκαζιού; Πίεση λαδιού |
| Σύστημα αμορτισέρ | Διπλός σωλήνας |
| Σχέδιο αμορτισέρ | Αποσβεστήρας με ελατήριο; Γόνατο ανάρτησης; Τηλεσκοπικό αμορτισέρ |
| Τύπος εγκατάστασης αμορτισέρ | επάνω μάτι; επάνω πείρος; κάτω κεφαλή; κάτω κολλιέ |
| Τύπος σωλήνα αμορτισέρ | Μονού σωλήνα (μονό), διπλού σωλήνα (διπλό) |
Αυτοπεποίθηση στις ηλεκτρονικές αγορές! Μπορείτε να επιστρέψετε αμορτισέρ Seat Cordoba 6K1 χωρίς επεξήγηση εντός 200 ημερών μετά την αγορά και να λάβετε τα χρήματά σας πίσω. Πώς; Απλώς, χρησιμοποιήστε την υπηρεσία Ασφαλούς Παραγγελίας στην σελίδα τελικού ελέγχου. Το κόστος της υπηρεσίας είναι μόνο 3,45 €.
Το AUTODOC νιάζεται για εσάς! Για κάθε παραγγελία προϊόντων αξίας από 140,00 € , συμπεριλαμβάνεται δωρεάν αποστολή εντός της Γερμανίας.
*Δεν ισχύει για μεγάλου μεγέθους ανταλλακτικά αυτοκινήτων